Cámara de comercio | Obchodné príležitosti
15496
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15496,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14.9,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Obchodné príležitosti

Obchodná komora ponúka zadarmo podporu všetkým členom, ktorí majú záujem na vytvorení nových obchodných vzťahov, tak v Španielsku ako aj na Slovensku, organizovaním obchodných misií a konferencií alebo špeciálnych akcií.

 

Pre spoločnosti, ktoré nie sú členmi a požadujú ďalšie komplexné služby, ako je napríklad vyracovanie správy o trhu, propagačné aktivity alebo obchodné poradenské služby, je možné dohodnúť s Obchodnou komorou tieto služby za poplatok.

 

Na druhej strane, ak vy alebo vaša spoločnosť máte záujem ponúknuť alebo hľadáte akýkoľvek druh spolupráce alebo partnerstva s inými španielskymi alebo slovenskými spoločnosťami, môžete publikovať svoju reklamu v časti “Obchodné príležitosti”. V prípade záujmu, jednoducho pošlite svoju požiadavku na info@camaradecomercio.sk a my sa Vám ozveme.