Cámara de comercio | O nás
15435

O nás

Hispánsko-slovenská obchodná komora je nezisková organizácia, založená v novembri 2009 na základe iniciatívy slovenských a španielskych podnikateľov žijúcich na Slovensku.

PREČÍTAJTE SI STANOVY HISPÁNSKO – SLOVENSKEJ OBCHODNEJ KOMORY

Spolupráca

Vytvárame jedinečné synergetické prostredie pre výmenu skúseností a možnosť vzájomne spolupracovať.

Podpora

V spolupráci s obchodnými komorami iných krajín podporovať členské spoločnosti. Prostredníctvom rôznorodých aktivít vytvárať a upevňovať obchodné vzťahy.

Vzdelanie

Organizovať konferencie a semináre na témy z obchodného prostredia.

Pomoc

Prostredníctvom oddelenia Centrálneho nákupu vám zabezpečíme výhodné obchodné podmienky. (poistenie, telekomunikačné, kuriérske, prekladateľské služby a iné)

Príležitosť

Databáza práce poskytuje spoločnostiam nájsť vhodného kandidáta, rovnako ako jednotlivcom možnosť natrafiť na zaujímavú pracovnú príležitosť.