Cámara de comercio | Centrálny nákup
15490
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15490,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-14.9,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Centrálny nákup

Prostredníctvom Centrálneho nákupu majú naši členovia možnosť získať výhodné obchodné podmienky za externé služby ako napríklad poistenie, telekomunikačné, kuriérske, prekladateľské a iné.

 

Po založení komory v roku 2009, je jedným z našich cieľov uzatvárať dohody s rôznymi spoločnosťami a inštitúciami, ktoré budú zverejnené v tejto časti. Do teraz sme podpísali tieto dohody, prostredníctvom ktorých dúfame, že všetci naši členovia budú môcť využívať služby za zvýhodnené ceny a obchodné výhody:

 

SARIO (Slovenská agentúra pre podporu investícií a obchodu)
Španielsko – Slovenská obchodná komora a agentúra Sario pripravili dohodu o partnerstve, aby podporovali služby ponúkané touto inštitúciou pre všetky zahraničné firmy pôsobiace na Slovensku.

 

Dohoda o spolupráci s GRAFTON Recruitment
Personálna agentúra GRAFTON Recruitment patrí k popredným dodávateľom personálneho poradenstva. Je jednou z najväčších nezávislých európskych spoločností, ktorá vyhľadáva zamestnancov naprieč všetkými sektormi a pracovnými pozíciami.

 

Dohoda o spolupráci so spoločnosťou Allianz Slovenská Poisťovňa
Allianz Slovenská Poisťovňa najväčšou univerzálnou poisťovňou na Slovensku. Ponúka celú škálu inovatívnych poistných produktov: od životného a úrazového poistenia, cez poistenie privátneho majetku a poistenie motorových vozidiel, až po poistenie priemyslu a podnikateľov.

 

Dohoda o spolupráci s notárskym úradom pani Zuzany Grófikovej
Notársky úrad, ktorý ponúka svoje služby aj v španieskom jazyku a pre členov komory ponúka notárske služby priamo u Vás v kancelárii, takže nemusíte niekam chodiť.
www.notary.sk

 

Dohoda o spolupráci so súdnou prekladaťeľkou Mgr. Slavomírou Hargašovou
Súdna prekladateľka Slavomíra Hargašová ponúka tlamočnícke a prekladateľské služby s 10% zľavou pre členov komory.
www.thisthat.sk

 

ZĽAVA NA CESTOVNOM Z/NA LETISKO
Špeciálne ceny pre členov komory a ich zamestnancov.

 

Letisko Schwechat (AT)– Bratislava (SK): 45 €
Bratislava (SK) – Letisko Schwechat (AT): 45 €
Letisko Bratislava – Bratislava: 10 €